Basquet

Anar BÀSQUET MASCULÍ

BASQUET FEMENÍ
REGLAMENT GALERIA D’IMATGES CARTELL (PDF) CLASSIFICACIÓ
PRIMERA JORNADA: DIMECRES 15 DE NOVEMBRE 2017
Poliesportiu PELL
PARTIT PISTA RESULTAT HORA
1 Pista 1 URL  25 – 28 UAB 10:00
2 Pista 2 UB 34 – 15 UPC 10:00
3 Pista 1 UdG  49 – 09 UVIC 10:45
4 Pista 2 UdL 24 – 16 UPF 10:45
5 Pista 1 URL 41 – 16 UIC 11:30
6 Pista 2 UB 28 – 27 URV 11:30
7 Pista 1 UAB  25 – 46 UdG 12:15
8 Pista 2 UPC  17 – 10 UdL 12:15
9 Pista 1 UVIC  30 – 17 UIC 13:00
10 Pista 2 UPF  22 – 25 URV 13:00
SEGONA JORNADA: DIMECRES 31 DE GENER DE 2018
PARTIT PISTA RESULTAT HORA
11 Pista 1 UAB  53 – 27 UVIC 10:00
12 Pista 2 UdL  21 – 16 UB 10:00
13 Pista 1 UIC  20 – 40 UdG 10:45
14 Pista 2 UPC  16 – 27 UPF 10:45
15 Pista 1 UVIC  21 – 24 URL 11:30
16 Pista 2 URV  27 – 35 UdL 11:30
17 Pista 1 UAB  40 – 15 UIC 12:15
18 Pista 2 UPF  17 – 22 UB 12:15
19 Pista 1 UdG  53 – 18 URL 13:00
20 Pista 2 UPC  32 – 36 URV 13:00
21 Pista 2 2n grup A – UAB  21 – 25 3r grup B – URV 14:00
22 Pista 1 2n grup B – UB  37 – 41 3r grup A – URL 14:00
SEMIFINALS: DIMARTS 20 DE FEBRER 2018
PARTIT PISTA RESULTAT HORA
SEMIFINAL 1 Pista 1 UdG 87 – 32 URL 10:00
SEMIFINAL 2 Pista 2 UdL 61 – 43 URV 10:00
FINAL: DIJOUS 8 DE MARÇ 2018
PARTIT PISTA RESULTAT HORA
FINAL Pista 1 UdG 58 – 62 UdL 09.30

 

BASQUET MASCULÍ
REGLAMENT GALERIA D’IMATGES CARTELL (PDF) CLASSIFICACIÓ
PRIMERA JORNADA: DIMARTS 14 DE NOVEMBRE 2017
Poliesportiu PELL
PARTIT PISTA RESULTAT HORA
1 Pista 1 UB 48 – 33 URV 10:00
2 Pista 2 UdG  52 – 24 UIC 10:00
3 Pista 1 UPC  51 – 23 UVIC 10:45
4 Pista 2 URL 54 – 48 UdL 10:45
5 Pista 1 URV  39 – 29 UAB 11:30
6 Pista 2 UIC  24 – 45 UPF 11:30
7 Pista 1 UVIC 29 – 49 UB 12:15
8 Pista 2 UdL 26 – 41 UdG 12:15
9 Pista 1 UPC 37 – 41 UAB 13:00
10 Pista 2 URL 51 – 48 UPF 13:00
SEGONA JORNADA: DIMARTS 30 DE GENER 2018
PARTIT PISTA RESULTAT HORA
11 Pista 1 UAB   33 – 41 UB 10:00
12 Pista 2 UdL    26 – 32 UPF 10:00
13 Pista 1 URV  23 – 45 UPC 10:45
14 Pista 2 UdG  39 – 42 URL 10:45
15 Pista 1 UVIC  31 – 45 UAB 11:30
16 Pista 2 UdL  42 – 13 UIC 11:30
17 Pista 1 UB  37 – 28 UPC 12:15
18 Pista 2 UPF  20 – 32 UdG 12:15
19 Pista 1 UVIC  22 – 51 URV 13:00
20 Pista 2 UIC  19 – 46 URL 13:00
21 Pista 1 2n grup A – UPC  35 – 27 3r grup B – UPF 14:00
22 Pista 2 2n grup B – UdG  42 – 25 3r grup A – UAB 14:00
SEMIFINALS: DIMARTS 20 DE FEBRER 2018
PARTIT PISTA RESULTAT HORA
SEMIFINAL 1 Pista 1 UB  65 – 76 UdG 12:00
SEMIFINAL 2 Pista 2 URL 86 – 64 UPC 12:00
FINAL: DIJOUS 8 DE MARÇ 2018
PARTIT PISTA RESULTAT HORA
FINAL Pista 1 UdG 62 – 72 URL 11.00
Anuncis